Mangrove střední č. 29

680,00 Kč

(680,00 Kč za kus)

S DPH

Mangrove je tvrdý a odolný kořen vhodný do akvárií, terárií či paludárií. Kořen má poměrně vysokou hustotu dřeva a většinou neplave, případně se nasákne během několika dnů. Každý kořen má jedinečný vzled a tvar a pomůže tak vytvořit přirozený vzhled Vašeho akvária či terária. Jedná se o přírodní materiál bez chemických úprav, nehrozí tedy otrava zvířat či rostlin.

Rozměry: cca 45x 40 cm.

Počet

  Pro osobní odběr kontaktujte:

608 038 239

Mangrove (též zvaný driftwood) je tvrdý a odolný kořen vhodný do akvárií, terárií či paludárií. Kořen má poměrně vysokou hustotu dřeva a většinou neplave, případně se nasákne během několika dnů. Každý kořen má jedinečný vzled a tvar. Pomůže tak vytvořit přirozený vzhled Vašeho akvária či terária, zároveň poskytuje živočichům úkryt. Jedná se o přírodní materiál bez chemických úprav, nehrozí tedy otrava zvířat či rostlin.

Rozměry: cca 45 x 40 cm.

Informace pro akvaristy:

Kořen je možné nechat obrůst vodními rostlinami, např. Anubias, Microsorium,..  První měsíce může barvit vodu. Jedná se o přirozenou vlastnost kořene, která vyhovuje velkému množství ryb, např. skalárám, tetrám, neonkám, sumcům,... Sumci a Ancistrusi rádi okusují kořeny, doplníme jim tak přirozený jídelníček.